RSS
 

Dotacje i Dofinansowania

Kredyty i DofinansowaniaPotrzebujesz pieniędzy na rozkręcenie własnego biznesu? A może już posiadasz firmę i chcesz ją ulepszyć? Nasze biuro pomoże Ci uzyskać środki z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy.
Jeszcze przed złożeniem wniosku o przyznanie dofinansowania należy skompletować pełną dokumentację i stworzyć kompleksowy biznesplan. Nie każdy potrafi to zrobić, dlatego nasi specjaliści służą pomocą w tej kwestii. Wystarczy, że masz pomysł na biznes, a my zajmiemy się jego zmaterializowaniem. Pomożemy Ci stworzyć biznesplan i obrać właściwą drogę rozwojową, a następnie wspólnie skompletujemy niezbędne dokumenty. Po tych działaniach złożymy wniosek i poczekamy na decyzję nadrzędnego organu.
Doposażenie już istniejącego miejsca pracy można zakupić dzięki środkom z Urzędu Pracy. Dzięki nim możesz także zadbać o rozwój swój i swoich pracowników. Urząd Pracy może finansować staże zorganizowane w Twojej firmie, opłacić kursy lub przyznać pieniądze na dodatkowe wyposażenie.
Własna firma od zawsze była Twoim marzeniem? Nie odkładaj go na później. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci uzyskać pieniądze niezbędne do wystartowania z nowym biznesem. Dzięki naszemu wsparciu działa dziś niejedno dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.

Komentowanie wyłączone.